księgowy Suwałki, biuro rachunkowe Suwałki, KPiR, H&O Consulting

Poszukujemy na stanowisko:Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Suwałki

OBOWIĄZKI

  • Prowadzenie uproszczonej i pełnej księgowości zgodnie z przepisami o rachunkowości i przepisami podatkowymi
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych
  • Prowadzenie dokumentacji podatkowej VAT, CIT i PIT, sporządzanie deklaracji i prawidłowe rozliczenia podatków
  • Współpraca zewnętrzna z klientami, urzędami oraz bankami

WYMAGANIA

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • doświadczenie zawodowe w księgowości
  • znajomość programów księgowych
  • znajomość języka angielskiego lub innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
  • Doświadczenie w kadrach i płacach będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia zawodowego
  • praca na cały etat w stałych godziny pracy
  • system szkoleń
  • pracę w odnoszącej sukcesy firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w H&O Consulting możesz przesłać swoje CV na mail praca@hoconsulting.eu

Przesyłając aplikację wyraża Pani / Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci numeru telefonu, adresu e-mail, zamieszczonego w CV zdjęcia (wizerunku) oraz innych danych na potrzeby prowadzonego procesu rekrutacji u pracodawcy H&O Consulting, ul. Gen.K. Pułaskiego 30E, 16-400 Suwałki, co będzie miało wpływ na bardziej efektywne jego przeprowadzenie, w tym ułatwienie komunikacji z pracodawcą.